Książki

  • KREATYWNOŚĆ
  • KRASNALE

KREATYWNOŚĆ

Kolejna, i znów świetnie napisana, książka Marka Stączka. Tym razem autor ?wziął na warsztat? jeden procesów umysłowych szczególnie wyróżniających ludzi w całym świecie przyrody a jednocześnie niezwykle skomplikowany ? kreatywność. Stączek nie tylko przystępnie tłumaczy, co współczesna psychologia o nim wie, ale pokazuje, jak go rozwijać. Ten praktyczny aspekt książki będzie niezwykle cenny dla każdej osoby, dla której twórcze myślenie jest podstawą aktywności zawodowej. A może nie tylko? Bo bez kreatywności trudno wyobrazić sobie satysfakcjonujące życie, nie tylko to profesjonalne.
Marcin Rotkiewicz, Polityka

Marek Stączek w sposób konkretny i uporządkowany pokazuje metody, dzięki którym organizacja może przejść, od stadium rozwojowego ?Pomysłowego Dobromira? do etapu, w którym mikro i makro innowacje spowodują skok wartości firmy. Autor ?Kreatywności? podaje managerom i pracownikom konkretne narzędzia, dzięki którym kreatywność przestanie być świętem, a stanie się codziennością. Pokazuje, jak ważna jest rola środowiska sprzyjającego innowacjom, jak bardzo opłacalne jest stworzenie i rozwijanie takiego klimatu pracy.
Monika Lech, Dyrektor Pionu Informacje, Grupa Onet.pl S.A.

Książkę Marka Stączka otwiera intrygujące zadanie: ?Kiedy wieje wielki wiatr, większość ludzi szuka schronienia, a tylko niektórzy budują wiatraki?
i rzeczywiście, autor w dalszej części swoich rozważań podaje sposoby
na budowanie. Dzieli się doświadczeniem związanym z rozwijaniem kreatywnego myślenia i przedsiębiorczego działania. Ciekawym zabiegiem jest zaproszenie do dyskusji ludzi ze świata biznesu, sztuki, organizacji, nauki. Czytelnik bez wątpienia znajdzie wiele praktycznych pomysłów i inspiracji. Gorąco polecam!

Edyta Brykała, Dyrektor Zarządzająca Noble Concierge

KRASNALE. Rzecz o Kreatywności i zmianie.

?Proszę się nie bać. Tytułowe krasnale to nie jest zapowiedź infantylnej bajki dla dorosłych. To poważny opis procesu kreatywnego myślenia; zasad, w oparciu o które pracują twórcze zespoły; wskazówek, jak dokonywać zmian w organizacji i jak reaguje na nie człowiek.

Tyle, że opis ujęty w bardzo atrakcyjnej formie ? po to właśnie, by uprzyjemnić lekturę, pojawiły się krasnale. Efekt ?kooperacji? Marka Stączka z krasnalami okazał się znakomity. Tę książkę czyta się z wielką przyjemnością. Gorąco polecam.?
Marcin Rotkiewicz ?Polityka?Książka stanowi integralną część projektu i szkolenia ?rozwoju przedsiębiorczości i kreatywności?.

Zobacz więcej:
? Krasnale
? Nasze szkolenia

 

Gdzie kupić?

Nasze Książki, ebooki i AudioBooki możesz kupić online w następujących sklepach:

merlin.pl AudiotekaNEXTO.plEMPIK

 
 
©2010-2018 EdisonTeam.pl projekt i realizacja: • • • • | www.kcpr.pl